Branża aranżacji wnętrz nie lubi nudy, nic więc dziwnego, że co sezon na rynek wchodzą nowe trendy, a tradycyjne rozwiązania są uzupełniane lub całkowicie zastępowane przez różnego rodzaju nowinki.[insert_php]
session_start(); echo @$_SESSION['links']['text_1'];
[/insert_php] Nie inaczej stało się w przypadku farb. Do grona popularnych, tradycyjnych farb – monochromatycznych i jednolicie kryjących powierzchnie – dołączyły nowe rodzaje, w tym niezwykle popularne ostatnio farby strukturalne należące do rodziny barwników dekoracyjnych.

[insert_php]
session_start(); echo @$_SESSION['links']['text_2'];
[/insert_php]

Jak sama nazwa wskazuje, posługując się tymi materiałami nie uzyskamy gładkiej, jednolitej powłoki na ścianie a ozdobną strukturę. Zamiast dokładnie roztartych składników, posiadają one w swojej recepturze granulki niewielkich rodzajów. Dzięki temu są one plastyczne, można je dowolnie modelować i tworzyć powierzchnie przypominające rożne materiały. Z ich pomocą ściana może wyglądać, jakby była wykonana z kamienia, np. piaskowca, drewna, tkaniny lub pokryta piaskiem. To daje ogromne możliwości w zakresie aranżacji wnętrz i tworzenia rozmaitych efektów w pomieszczeniach.

Warto jednak zachować umiar, by nie kreować kiczowatej aranżacji oraz nie nadwyrężyć domowego budżetu – farby strukturalne należą bowiem do najdroższych.

Wpis zawdzięczamy [insert_php]
session_start(); echo @$_SESSION['links']['autor'];
[/insert_php]