Farby tablicowe

Ostatnio zapanowała moda na farby tablicowe. Są to farby akrylowe, wielorozcieńczalne i wodoodporne.http://www.prefabetkurzetnik.pl/slupy-wirowane.html Można na nich pisać kredą jak po tablicy i dowolnie ścierać. Odporna na wodę i bardzo trwała, doskonale znosi tego typu zabiegi zachowując kolor i połysk na długo. Do wyboru jest nie tylko tradycyjny kolor tablicy – czarny – ale tez inne odcienie, np. niebieski, czerwony, zielony czy fioletowy.

http://projekty-sklepow.pl/wyposazenie-sklepow-spozywczych/Farby tablicowe tylko tradycyjny

Zazwyczaj taką farbą pokrywa się jedną ze ścian, przeznaczoną na 'domową tablicę'. Największą popularnością tego typu pokrycia ścian cieszą się w pokojach dziecięcych. Zamiast zabraniać dziecku malowania po ścianach, można mu to umożliwić, nie narażając się przy tym na konieczność regularnych remontów i malowania ścian od nowa. Taka opcja ucieszy każdego malucha, który odtąd będzie mógł nieskrępowanie oddawać się twórczej fantazji. Jednakże rozwiązanie to wyszło z pokojów dziecięcych 'na salony'.

Coraz częściej taką ścienną tablicę znajdziemy w pokojach gościnnych, kuchniach czy jadalniach. To prosty sposób na zapisywanie ważnych informacji, haseł i cytatów. Stanowi to z pewnością oryginalny pomysł na aranżację wnętrz.

Wpis zawdzięczamy